Güncel Blog

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablalar aile içinde en kıymetli ve kardeşler üstünde kol kanat gerici insanlardır. Ablaya Doğum Günü Mesajları 2016 sayesinde çok basit bir şekilde çevrenizda tespit edilen aile kişilerinizi mutlu edebilir ve onlara kıymetli hissettirebilirsiniz. Bir aile içinde en büyük özeni hak eden kişilerin ablalar bulunduğunun da altını çizmek gereklidir. Ablaya Doğum Günü Mesajı göndererek çok basit bir şekilde ablanızı mutlu edebilir ve onların bu özel gününü görkemli bir şekilde kutlama edebilirsiniz. Internet üstünden bulduğunuz mesajlara kendi hislerinizı da katarak mesajı çok daha güzel hale getirebilirsiniz. Bu mesajların daha da tesirli olabilmesi için görselli ekler de kullanmanız iyi bir tercih olacaktır.


Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu senelere, iyi ki doğdun sevgili ablam. Doğum günün kutlu olsun…”

”Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.”

”Senin o güzel yüreğin her vakit en güzel sevinçları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice yıllara.”

”Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir adetm.”

abladg1a

”Güneş kadar sıcak… Kar adetsi kadar duru… Yağmur kadar saf ve temiz bir hayat dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim canım ablam…”

”Dilerim yeni yaşında sevinçların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun ablam!”

”Her insanın bir dönüm noktası bulunmaktadır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım artık hem de bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı sevinçtan olur. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.”

”Ben ne yazarsam yazayım tekrar de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu senelere…”

”Acıların bir kum adetsi kadar ufak, sevinçların nisan yağmuru kadar bol olsun. Yaşamta bir kere ağlarsan oda sevinç olsun. Ablacığım nice mutlu seneler…”

”Güneş kadar sıcak kar adetsi kadar duru yağmur kadar saf ve temiz bir hayat dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam…”

”Sana çok mesajlar atmak isterdim ancak biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice yıllara.”

ablaya-dogum-gunu-mesajlari-1 ”Sen benim için yalnızca ablam değil tümşeylerimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu senelere…”

”Dünyada eşi benzeri olmayan bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamının artıksı kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablacım!”

”Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi çevresine aydınlık saçarak girdin yaşama. Hep sevgiyle yasa! Nice yaşlara.”

”Benim ablam kimseye benzemez içerisinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her vakit güler yüzün olması dileğimle nice yıllara.”

”Hatırlar mısın bilmem senle ufakken oynadığımız oyunları şimdi kimi zaman onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum günün kutlu olsun.”

”Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar Sıhhat, melekleri kıskandıracak kadar sevinç getirmesi dileğiyle nice senelere canım ablacığım…”

”Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ancak anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar kıymetlisin iyi ki doğdun ablacım.”

”Dileğim bugün dilediğin bütün isteklerin gerçek olması. Belki beraberinde değilim ancak bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.”

ablaya-dogum-gunu-mesajlari-2 ”Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu seneler canım kardeşim, canım ablam…”

”Bugün bir yaşını daha doldurmanın sevincini yaşarken geleceğin sana kalbindeki bütün istekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.”

”Canım ablacığım doğum gününü en samimi isteklerimle kutlarım, yeni yaşının sana Sıhhatlı, mutlu, huzurlu ve uzun bir hayat sunmasını dilerim. İnşallah hep eş güdümlü bu tür birlikte geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum. Kız kardeşin.”

”Ha üç eksik ha beş çok, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice senelere canım ablam…”

”Ne güzel başlamıştı halbuki değil mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz ilk gözyaşıyla mutlu etmedik mi insanları? Annemizi, babamızı ve ondan sonra başlamadık mı aramaya, mutlu bulunduğumuz için bizi ağlatacak insanları? Gözyaşı her vakit vardı. İnsandık, aşıktık ve mutluluğa açtık… Doğum günün kutlu olsun..”

”Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun!”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir evvelki günden daha güzel, taleplerine müsait ve seni mutlu edecek biçimde olmasını dilerim. Nice yıllar.”

”Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar…”

ablaya-dogum-gunu-mesajlari-3 ”Yeni yaşın eskisinden eskisine göre daha faydalıolsun. Dilediğin her şeyde gönlüne göre olsun. Yaşamından sevinç hiç eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.”

”Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Her vakit senin bir kardeşin bulunduğunu unutma iyi ki varsın nice yıllara…”

”Sana Sıhhat diliyorum ve huzur. Bu İkisi olsun yeter. Mutlu seneler, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacık doğum günün kutlu olsun.”

”Dilerim yeni yaşında sevinçların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!”

”Seni canım kadar seviyorum. Sana bişi olsa emin ol benim canım seninkinden daha fazla yanar bir adetm ablacım. Doğum günün kutlu olsun…”

”Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, sözcüklere dökeyim de beni iyi anla, kimi zaman hata yapsam da katiyen kıyamam ben sana, seni senden daha fazla seviyorum abla. Nice mutlu senelere…”

”Biz; miniktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi tümşeyleriz. Canım benim seni çok seviyorum ablacım. Doğum günün kutlu olsun…”

”İnsanın ablası olması nimettir gerçekten. Sen benim gözbebeğim canım kardeşim, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Tanrı senin eksikliğini göstermesin…”

”Benim güzel, canım ablacım yeni yaşınla birlikte her şey gönlüne göre olsun iyi ki doğdun. Nice nice senelere Sıhhat bol bol da sevinç dilerim…”

”Yaşamın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun biricik ablam.”

”Aşkta, parada, Sıhhatta her vakit kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki dogdun biricik ablam. Nice mutlu yaşlara.”

ablaya-dogum-gunu-mesajlari-4 ”Bu yaşamta en fazla itimat ettiğim şahıs sensin. Çünkü sen benim canımsın ablamsın. Nice nice senelere canım ablam seni çok seviyorum…”

”İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, yaşam önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere ablam.”

”Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması olası olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.”

”Gelemedik ancak unutmadık da; Doğum günün kutlu olsun sevgili ablam, bütün güzellikler seni bulsun! Nice senelere.”

”O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar sayısal değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biadetcik ablam.”

”Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her hemen beraberinde hissettiğindir. Nice nice senelere canım ablam.”

”Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın hayatında. Yaşın kaç olursa olsun tümşeylerin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, sevinçli ve hayat dolu yaşlara ablacım.”

”Ablamın kucağına yatıp yalnızca susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, beraberinde değilim ancak sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice senelere…”

”Küçük bir cenindin saatinde fetüs oldun, embriyo oldun, sonra koca kız olup bu duruma geldin iyi ki doğdun canım ciğerim ablam…”

”Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla birlikte her şey gönlüne göre olsun iyi ki doğdun. Nice nice senelere canım ablam…”

”İnsan ömründe birtakım talihlar olağanüstü sevinçlar getirir.Mutluluğu hakeden biri bulunduğuna göre, kendisine talih tanı.Her akşam kafasını yastığına dayadığında iyi olan herşeyi hatırla.Kötü olan herşey denizin üzerine çökmüş bir sis gibidir unutma. Yapman gereken tek şey balıklar gibi o sisten kaçınmaktır. Göreceksin ki, o özlediğin deniz bir gün senin olacak. Doğum günün kutlu olsun..”

”Hatırlıyor musun ufakken yediğimiz dayakları, bize bağırışları. Ne kadar da yaramazdık. İyi ki varsın, iyi ki güzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım. Doğum günün kutlu olsun…”

”İyi ki doğdun biricik ablam. Sıhhat, başarı, aşk, sevinç özetle hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun…”

”Her yeni günün bir evvelkinden daha güzel, isteklerina müsait ve sevinç getirecek biçimde olmasını dilerim biadetcik ablam. Nice güzel doğum günlerine…”

”Aramızda uzaklıkler olsa da sen her vakit kalbimdesin sevgili ablam. Doğum günün kutlu olsun…”

”Belki çok uzaktayım, beraberinde değilim ancak bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin canım ablam. Doğumgününü en samimi isteklerimle kutlarım.”

”Sevdiklerin yıldızlara benzer, birfazlasını her vakit göremezsin ancak senin için her vakit var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam. Mutlu Yıllar.”

”İyi ki doğdun, iyi ki varsın biricik ablam. Sevgi ve sevinç dolu daha nice doğum günleri geçirmen isteklerimle. Doğum günün kutlu olsun.”

”Güzellik insanın içerisinde, mühim olan onu görmekte. Görmek de değil gerçekten bakmasını bilmekte. İyİki doğdun biricik ablam. Doğum Günün Kutlu Olsun!

Bir önceki yazımız olan Bob Marley Sözleri başlıklı makalemizde Bob Marley Sözleri, Bob Marley Sözleri 2017 ve Bob Marley Sözleri Engure hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 675 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title