Güncel Blog

Anne Olmak İsteyen Kadınlara Yeni Uygulama: Baba Siparişi Ver

Anne Olmak İsteyen Kadınlara Yeni Uygulama: Baba Siparişi Ver

Londra Sperm Bankası yeni bir telefon uygulaması geliştirdi. ‘Baba Siparişi Ver’ uygulamasıyla çocuk isteyen kadınlar beğendikleri erkeklerin spermlerini seçebilecek.

anne-olmak-isteyen-kadinlara-yeni-uygulama-baba-8809502_x_8762_300 İngiltere’de çocuk sahibi olmak isteyen kadınlara hizmet veren Londra Sperm Bankası, yeni bir telefon uygulaması geliştirdi. Kadınlar bu uygulama sayesinde bebek yapmak isteyecekleri sperm bağışçılarını seçebilecekler.

FİYATI 950 STERLİN

‘Baba Siparişi Ver’ adındaki aplikasyonda pek çok erkeğin fiziksel özellikleri, kariyerleri ve karakterleriyle ilgili bilgilerin bulunduğu uygulamanın fiyatı 950 sterlin İngiliz yetkililer, aplikasyona yoğun bir ilgi olduğunu söylüyor.

Londra Sperm Bankası bilim direktörü Dr. Kamal Ahuja, uygulamanın özellikle mahremiyet arayan kadınlara hitap ettiğini ifade etti. İngiliz Sunday Times gazetesine konuşan Dr. Ahuja, “Uygulama sperm donörü arayan kadına kendi evinin mahremiyetinde, istediği kadar zaman harcayarak karar verme şansı veriyor.” dedi. Bankadaki isimsiz sperm donörlerinin çoğunluğu ise avukat, doktor ve mühendis gibi meslek mensubu kişilerden oluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Galaxy Note 7'ler Türkiye'de Toplatılıyor başlıklı makalemizde Galaxy, Glaxy Note 7 ve Note 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 193 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title