Güncel Blog

Asosyallikten Kurtulun

Asosyal Olmaktan Sıkıldın mı ? Sadece Sanal Dünya mı Var Yaşamında ? Sosyalleşmeye Ne dersin ?

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

Değerli okurlar ve ziyaretçiler ; Bugünküde insanlar bundan sonra tamamıyla bilgisayara ya da da cep telefonlarına bağlı bir makine durumuna gelmiştir. İnsanlar ya bilgisayar başından kalkamıyorlar yada ellerinde ki cep telefonlarından başlarını kaldıramıyorlar. Peki siz bu halden kurtulmak için ne yapıyorsunuz ? tabi ki yapacak birşey bulamıyordunuz ancak bundan sonra birşey bulmanıza gerek kalmadı! zira sohbet odaları yardımıyla asosyal bir halden sosyal bir koordinata geçmenize yalnızca bir ismim kaldı! bu ismim için ise yapmanız gereken sağ doğrultua ki sohbete giriş panelinden bir rumuz aratarak sohbet odalarına bağlan demeniz yeterlidir.

Çünkü insanlar bundan sonra bilgisayar başında yapacak birşey bulamasalar bile boş boş vakit geçiriyorlar, sohbet edecek bir dostunız yok ise, oyun oynayabileceğiniz bir site yok ise, ya da haberleri derli toplu takip edebileceğiniz bir adres yok ise bundan sonra bu site yardımıyla bütün şunlardan kurtulacaksınız. Hemen rumuz yaz ve sohbete bağlan asosyallikten kurtul! Senin için derledik..

Bir önceki yazımız olan Arkadaş Bulabilmekte Seçici Olmalıyız başlıklı makalemizde arkadaş, arkadaş bul ve chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 248 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title