Güncel Blog

Avcılar Kaçak Askerleri Domuz Sanmış!

Avcılar Kaçak Askerleri Domuz Sanmış!

Kaçak darbeci askerleri, avcıların mısır tarlasında su kanalında gördüğü ve domuz diye az daha vuracakları ortaya çıktı. Kaçak askerler, avcıları ‘tatbikattayız’ diyerek kandırmış.

avcilar-kacak-askerleri-domuz-sanmis-8663088_x_3836_300 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Muğla’nın Marmaris ilçesinde konakladığı otele saldırı düzenleyen darbeci askerler Ula ilçesine bağlı Şirinköy Mahallesi’nde yakalandı.

GÖRGÜ TANIĞI ANLATTI

Askerlerin nasıl bulunduğuyla ilgili açıklama yapan görgü tanığı Üzeyir Çalcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, mısır tarlasına domuzların gelmesini önlemek için bölgede nöbet tuttukları sırada su kanalından sesler geldiğini, önce seslerin domuzdan kaynaklandığını düşündüklerini anlattı. Kanala ışık tuttuklarında, bellerine kadar suyun içinde 5 asker gördüklerini belirten Çalcı, sudan çıkan askerlerin kendilerine tatbikatta olduklarını söyleyerek ışığı kapatmalarını istediğini aktardı.

“KÖY MUHTARINA SÖYLEDİK”

Çalcı, bunun üzerine oradan ayrıldıklarını ve geri dönüp durumu köy muhtarına bildirdiklerini ifade etti. 5 asker görmüş olmalarına rağmen kanalın diğer tarafından da sesler geldiğini vurgulayan Çalcı, bu nedenle sayının daha fazla olabileceğini düşündüklerini dile getirdi. Çalcı, askerlerin sakallı olduğuna da dikkati çekti.

Bir önceki yazımız olan Erdoğan'a Suikast Timindeki Firari Askerler Komutanlarıyla Yakalandı başlıklı makalemizde Adalet Ve Kalkınma Partisi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İl Başkanı NİHAT ÖZTÜRK hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 162 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title