Güncel Blog

Canlı Sohbet Odası

Canlı Sohbet Odaları Açıldı! Hemde Ücretsiz Olarak Hizmetinizde…

Değerlili Okurlarımız ve Takipçilerimiz : Biliyorsunuz ki Sohbet bölümünde çok geniş kapsamlı bir kulvar içinde yarışıyoruz, bu müsabaka ise Google ve başka arama motorları üstünde birinci sıraya çıkmak hakkındaki bir yarıştır. Bu yarışta ise zorlu bir yol bizi beklediği için yolumuzda ilerleyebileceğimiz en geniş kapsamlı ve insanların sevdiği şeylere yönelik olarak hazırladığımız en nitelikli sohbet odaları hizmetlerini sizlere dayanıklıaya çalışıyoruz ki sitemizde daha uzun süre geçire bilin.

Sohbet, Chat, Canlı Sohbet

Sohbet, Chat, Canlı Sohbet

 Sohbet bölümünde yalnızca yazılı sohbet yada kameralı sohbet ya da da sesli sohbet yok tabi bunu uygulayabilen şahıs adedi da oldukça az. Biz size bugün çok değişik bir sohbet odası hizmetinden bahsedeceğiz Canlı Chat Odaları bu odalar nasıl çalışıyor ve Canlı Sohbet’in özelliği nedir ?

Canlı Chat insanlar ile bire bir görüşebileceğiniz kamera yada mikrofon ile olan bir sistem değildir. Bir çok şahıs bunu size bu yolla karşılamaktadır ancak biz size sistemi daha çok geliştirerek daha değişik bir sohbet odası sunacağız. Odamız üstünde Canlı Chat yapar iken ne gibi bir seçeneğiniz olacaktır ?

Canlı Sohbet odası içerisine giriş yaptığınızda rağmenıza çok değişik bir sohbet penceresi açılacaktır. Yalnız buraya Rumuz ya da Nick yazmıyoruz, Kendi özgün adınız ne ise onu yazmanız gerekiyor bunun dışında cep telefonu numaranızı ekrana yazıyorsunuz ve ekrandan doğrudanbağlan dedikten sonra rağmenıza açılacak olan pencerede birçok kızın telefon numarası karşınıza gelecektir ve telefon numaranız eşliğinde canlı sohbetinizi telefon üstünden sağlayacaksınız.

Canlı Chat gerçekleştirmek için size lüzumlu olan şeyler ise yalnızca bir Cep Telefonu numarası olacaktır. İster karşılaştığınız kız numaralarından yada erkek numaralarından birini siz arayın yada dilerseniz doğrudannumaranızı yazın ve sizi arasınlar!

Bir önceki yazımız olan Mobil Sohbet başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve mobil chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 298 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title