Güncel Blog

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet Odaları Açıldı! Hemde Ücretsiz Olarak Hizmetinizde…

Değerli Okurlarımız ve Takipçilerimiz : Biliyorsunuz ki Sohbet alanında çok geniş kapsamlı bir kulvar içerisinde yarışıyoruz, bu yarışma ise google ve diğer arama motorları üzerinde birinci sıraya çıkmak ile ilgili bir yarıştır. Bu yarışta ise zorlu bir yol bizi beklediği için yolumuzda ilerleyebileceğimiz en geniş kapsamlı ve insanların sevdiği şeylere yönelik olarak hazırladığımız en kaliteli sohbet odaları hizmetlerini sizlere sağlamaya çalışıyoruz ki sitemizde daha fazla zaman geçire bilin.

Sohbet alanında sadece yazılı sohbet yada kameralı sohbet veya da sesli sohbet yok tabi bunu uygulayabilen kişi sayısı da çok az. Biz size bugün çok farklı bir sohbet odası hizmetinden bahsedeceğiz Canlı Chat Odaları bu odalar nasıl çalışıyor ve Canlı Sohbet’in özelliği nedir ?

Sohbet, Chat, Canlı Sohbet

Sohbet, Chat, Canlı Sohbet

Canlı Chat insanlar ile bire bir görüşebileceğiniz kamera yada mikrofon ile olan bir sistem değildir. Bir çok kişi bunu size bu şekilde sağlamaktadır ama biz size sistemi daha fazla geliştirerek daha farklı bir sohbet odası sunacağız. Odamız üzerinde Canlı Chat yaparken ne gibi bir alternatifiniz olacaktır ?

Canlı Sohbet odası içerisine giriş yaptığınızda karşınıza çok farklı bir sohbet penceresi açılacaktır. Yalnız buraya Rumuz veya Nick yazmıyoruz, Kendi orjinal isminiz ne ise onu yazmanız gerekiyor ayrıca cep telefonu numaranızı ekrana yazıyorsunuz ve ekrandan direk bağlan dedikten sonra karşınıza açılacak olan pencerede bir çok kızın telefon numarası karşınıza çıkacaktır ve telefon numaranız ile birlikte canlı sohbetinizi telefon üzerinden sağlayacaksınız.

Canlı Chat yapmak için size gerekli olan şeyler ise sadece bir Cep Telefonu numarası olacaktır. İster karşınıza çıkan kız numaralarından yada erkek numaralarından birini siz arayın yada isterseniz direk numaranızı yazın ve sizi arasınlar!

Bir önceki yazımız olan Aşk Sohbet başlıklı makalemizde aşk chat, aşk chat odaları ve aşk sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 236 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title