Güncel Blog

Chat Çet Diye mi Yazılıyor

Milyonlarca insan Yanlış mı Aratıyor ? Yoksa Okunduğu Gibi mi Aratılıyor ?

Sohbet, Chat, Çet

Sohbet, Chat, Çet

Sevgili okurlar ; Hepimiz aşağı yukarı bilgisayarlarımızın ya da cep telefonlarımızın Google.com.tr arama motorunu kullanmaktayız. Peki bizler arama motorları üstünde bilhassa yabancı sözcükleri düzgün mü aratıyoruz ? Arama yaparken biz her ne kadar gerçi hatalı da yazsak Google bizi doğrudandüzeltiyor ve bu sözcükyi mi yada bu cümleyi mi kurmak istemiştiniz diye düzeltiyor. Yalnız şunların arasında bizler sohbet ve chat sözcüğüni araştırdık ve Google arama motoru üstünde çet yazdığımız vakit doğrudançet aramasını Google kabul ediyor ve düzeltmiyor, aslına bakarsak biz bunu chat olarak yazıyoruz fakat çet olarak okuyoruz. İnsanlar genellikle bunu bizim herkezin bildiği ve okuduğumuz gibi gerçek çet odalarına giriş yaparak çet yapıyorlar ve siz hala eminiz ki henüzda bunu chat olarak aratıyorsunuz ancak dilediğiniz sohbet bölgeını o odalarda bulamazsınız.

Siz Google.com.tr arama motoru üstünde çet aratarak sohbet odalarımıza giriş yaparsanız hem türk olanlarla sohbet edersiniz hemde en nitelikli çet sitelerine giriş sağlamış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Sitesini Siteme Ekleme başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 298 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title