Güncel Blog

Chat mi Çet mi

Chat çet Diye mi Yazılıyor

Milyonlarca insan Yanlış mı Aratıyor ? Yoksa Okunduğu Gibi mi Aratılıyor ?

sohbet, chat, çet

sohbet, chat, çet

Sevgili okurlar ; Hepimiz hemen hemen bilgisayarlarımızın veya cep telefonlarımızın google.com.tr arama motorunu kullanmaktayız. Peki bizler arama motorları üzerinde özellikle yabancı kelimeleri düzgün mü aratıyoruz ? Arama yapar iken biz her ne kadar gerçi yanlış da yazsak google bizi direk düzeltiyor ve bu kelimeyi mi yada bu cümleyi mi kurmak istemiştiniz diye düzeltiyor. Yalnız bunların arasında bizler sohbet ve chat kelimesini inceledik ve google arama motoru üzerinde çet yazdığımız zaman direk çet aramasını google kabul ediyor ve düzeltmiyor, aslına bakarsak biz bunu chat olarak yazıyoruz lakin çet olarak okuyoruz. İnsanlar genelde bunu bizim bildiğimiz ve okuduğumuz gibi gerçek çet odalarına giriş yaparak çet yapıyorlar ve siz hala eminiz ki şuanda bunu chat olarak aratıyorsunuz ama istediğiniz sohbet ortamını o odalarda bulamazsınız.

Siz google.com.tr arama motoru üzerinde çet yazarak sohbet odalarımıza giriş yaparsanız hem türk olanlarla sohbet edersiniz hemde en kaliteli çet sitelerine giriş yapmış olursunuz.

Bir önceki yazımız olan En Kral Sohbet Odaları başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 228 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title