Güncel Blog

Chat Odaları

Bir Çok Kişiyi Bir Arada Tutan Kaliteli Chat Odaları

Merhaba Sevgili Okurlar ve Ziyaretçiler : Sitemiz Artık sizlere her alanda hizmet verdiği gibi Chat Odaları alanında da en kaliteli hizmeti sağlamaya devam ediyor. Chat Odaları insanların giriş yaparak birbirleri ile samimi ve sıcak ortamlar çerçevesinde güzel vakit geçirmesi için yapılan, dışarıya çıkarak yada dışarıda arkadaşlarınız ile buluşmak yerine güzel bir sanal ortamda eğlenceli vakit geçirmeniz için tasarlanmaktadır. Bu odalarda yüzlerce insan bir araya gelerek anlık olarak chat yaparak zaman geçirmektedir.

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

 Chat Odaları içerisinde yazıldığından da anlaşıldığı gibi Odalar mevcut durumdadır. Bu odalar insanların istedikleri şekilde giriş yapabileceği şekilde tasarlanarak onlara kaliteli güzel ortamlar içerisinde sohbet etmelerini sağlamak amacı ile yapılmıştır. Örnek vermek gerekir ise eğer, Bir Chat Odasına giriş yapmak istiyorsunuz ve odanızın ismide benimOdam olsun istiyorsunuz, Sohbete bağlanmadan önce karşınızda ki Rumuz Sohbet Paneli üzerinden kendinize bir rumuz seçimi yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan odalar listesinden kendi girmek istediğiniz odanın yanında ki Tik işaretini işaretleyerek o odaya bağlan dediğinizde otomatik olarak o odaya yönlendirilirsiniz.

Bunların yanı sırasında siz, kendinize ait bir Chat Odası oluşturmak ve odanın içerisine dışarıdan arkadaşlarınızı davet etmek istiyor iseniz de bununda kolay bir yolu var. Sohbete bağlandıktan sonra chat odalarına giriş yaptığınız zaman /list komutunu uygulayarak orada yer almakta olan odalardan herhangi birine girebilir yada kendiniz /join #benimodam gibi yaparak kendinize ait bir oda oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz özelliklerde ve güzel bir kanal giriş mesajı ayarladıktan sonra odanız sizin adınıza olup, oda içerisine dışarıdan arkadaşlarınızı çağırarak kendi odanızın sahibi olabilir ve o oda içerisinde istediğiniz türde ki muhabbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Canlı Sohbet Odası başlıklı makalemizde canlı chat, canlı chat odaları ve canlı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 180 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title