Güncel Blog

Güvenilir Bir Ortamda Sohbet

%100 Güvenilir bir bölgeda sohbet etmek istiyorum bunun için ne gerekiyor ?

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

Sevgili okurlar ; Bugünkü de birçok sohbet ağı internet dünyasında gezmektadır. Bunlar detaylı başlıklar altında rağmenıza çıkarak sizin sohbet odalarına giriş yapmasına imkan tanıyor. Peki giriş yaptığınız bu sohbet sitelerinden kaç adetsi itimat edilir ? işte bizde tam anlamıyla bu noktada döneme giriyoruz ve sizi bu hususta aydınlatıyoruz. Sohbet etmek için insanlar belirli odalara giriş yaparak sohbet ettikleri odalar içinde güvenilir ve kendilerini sigortaya alabilmek istedikleri odalardır. Bizim odalarımız içinde giriş yaptığınız vakit kendiliğinden her giriş yapan bireyin ip adresi kayıt altına alınmaktadır.

Eğer ki siz sohbet servermuz üstünden birisiyle sohbet eder iken 3. bir şahıs gelip size hakaret/küfür gibi şeyler kullanıyor ise ve siz bundan rahatsız oluyorsanız anında bu bireyin rumuzunu yöneticilerimize bildiriyorsunuz ve bu şahıs serverdan ortalama 3 saniye sonra uzaklaştırılarak lüzumlu mahkemeye ve savcılığa suç duyurusun da bulunuluyor ve sizin güvenliğini ve rahatını en üst düzey tutmuş oluyoruz.

Rahat sohbet için bizi tercih edin…

Bir önceki yazımız olan Hafta Sonu Sohbet Etmek başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 317 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title