Güncel Blog

Javasız Sohbet

Javasız Sohbet

Javasız Sohbet Odalarına Giriş Yapmak için Tek Yapmanız Gereken Rumuz Yazıp Sohbete Bağlan Demek Yeterli!

Merhabalar ; İlerleyen teknoloji ile problemler da tabi arka arkayasında geliyor, bundan uzun seneler evvel javalı olarak birçok sohbet ağına giriş yapabiliyordunuz ve bunun için detaylı alt yapıları kullanarak sohbet ağlarına katılabiliyordunuz. Bizler seneler evvel bu alt yapıyı sohbet sitemiz üstünde aktif koordinatda kullanıyorduk, ortalama 3-4 sene evveline kadar tabi ki, son günlerde çıkaran java sorunu sorunları yardımıyla insanların sohbete erişimini zorlaştırdılar ve erişim engeli çıkarttılar bu engel run gibi bir ikaz sistemi ile pencereye geliyordu ve onay verilenniz vakit giriş yapabiliyordunuz. Artık böyle bir sorun kalmadı zira idare ekibimiz sizler için daha da sistemi geliştirerek javasız sohbet platformu hazırladı ve javasız sohbet edebileceğiniz ferah bir bölge tertipledi.

Bilgisayarınıza hiç bir biçimde java kurmadan bile javasız sohbet odalarına katılabiliyor ve javasız sohbet edebiliyorsunuz. Sizde şayet javasız sohbet chat ağına katılmak istiyorsanız sağ doğrultuda ki rumuz panelinden rumuz yazıp sohbete bağlan diyebilirsiniz.

Sohbet, Chat, Javasız Sohbet

Sohbet, Chat, Javasız Sohbet

Bir önceki yazımız olan İstanbul Sohbet başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 239 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title