Güncel Blog

Kameralı Sohbet Odaları

Kameralı Sohbet Odaları

Kameralı Sohbet Odaları Hemde Mikrofon Bağlayıp Sesli de Oluyor!

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

Değerli Okurum ; Web sitemiz üstünden detaylı kategorilerde sohbet ağlarına katılabildiğiniz gibi görünümlü alanından de yalnızca kameralı ve görünümlü sohbet odalarını tercih ederek sohbet edebiliyorsunuz. Kameralı sekmesini seçenler kameralı sohbete bağlıyor, görünümlü kategorisini seçen ise görünümlü sohbet odalarını seçmiş oluyor şunların arasında ki esas bir fark adlarının farkı olmasıdır harici olarak İkisi de aynı fonksiyonu görmektedir.

Sizler henüzda bu yazıyı okuduğunuza göre siz kameralı sohbet sekmesini seçmiş koordinatdasınız. Şuanda kameralı sohbet odalarına khamle sağlamak için yapmanız gereken şey sohbet odasına giriş yaparak oda içinde açılan pencereleri ilgiyle takip etmeniz gereklidir. Kameralı opsiyonundan sonra anında yukarıyada tespit edilen kutucuklar arasında küçük bir mikrofon opsiyonu göreceksinizdir. O seçeneğe şayet 1 kez tıklarsanız kendiliğinden mikrofon döneme girer ve doğrudansesli ve kameralı sohbete bağlanmış olursunuz, şayet 2 kez tıklarsanız doğrudanmikrofon bağlantısı kesilir ve kendiliğinden yalnızca kameralı sohbet yapmaya başlarsınız.

Peki siz Hangisini istiyorsunuz ? Kameralı Sohbet mi ? Sesli Kameralı Sohbet mi ? Hepsi Bu odalarda!

Bir önceki yazımız olan Karadeniz Sohbet başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 282 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title