Güncel Blog

Lightirc ile Sohbet

Lightirc ile Sohbet

Lightirc ile sohbet eder iken tamamıyla daha rahat chat yapabiliyorsunuz!

sohbet, chat

sohbet, chat

Değerli okurlarımız ; Dünya’da birçok site var şunlar gerek film siteleri gerek ise video izleme siteleri olsun sizin internet sitelere giriş yaparak izlediği ya da indirmeye çalıştığı detaylı uygulamalar dolusu bir dünya. Bu hal sizin gün geçtikçe zorlaştığı gibi java’nın çıkarttığı bir eklenti yüzünden ne siz herhangi bir siteye girip sohbet edebiliyorsunuz, nede film izleyebiliyorsunuz, abode flash player gibi bir hata ile karşınıza çıkanda emin olun ki o site üstünde kesinlikle lightirc değil java vardır ve sohbete giriş yapamazsınız.

Bizler siz kıymetli sohbet kullanıcıları için bir değişikliğe gittik ve javasız yani doğrudan bağlantı sağlayabildiğiniz bir sohbet alt yapısı geliştirdik böylece siz sohbet etmek dilediğiniz vakit rahat bir bölgeda rahat bir biçimde giriş yaparak sohbet edebileceksiniz. Bu manada lightirc sohbet Appleti yardımıyla sohbet eder iken aksilik hayatadan, rahat bir biçimde kasma ve donma hayatadan sohbet odalarına giriş yaparak sohbet etmenize imkan tanıyacaktır.

Hepinize Keyifli Sohbetler dileriz..

Bir önceki yazımız olan Muhabbetsiz Kalma başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 260 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title