Güncel Blog

Mobil Sohbet

Mobil Sohbet Odaları Artık Uygulamasız Olarak Sizlerle!

Merhaba Sevgili Ziyaretçimiz : Sitemiz üstünden bundan sonra mobil yolu ile sohbet odalarına bağlanmak dilediğinizde telefonunuza herhangi bir program indirmenize gerek kalmadı! Mobil Uyumlu Web Sitemiz yardımıyla hem hususları çok rahat takip edebileceksiniz hemde sohbet odalarına giriş yapar iken mobilden doğrudansitemiz üstünden programız olarak giriş yaparak sohbet edebileceksiniz. Sizleri düşünerek tasarladığımız mobil sohbet odaları tamamıyla para ödemeden sizlere sunulmuştur.

Mobil program olmadan chat odalarına girebilir miyim ?

mobil sohbet, Sohbet, chat

mobil sohbet, Sohbet, chat

Evet bundan sonra mobil bir program indirmeden yani Play Marketleri kullanmadan çok rahat bir biçimde para ödemeden Mobil Sohbet olanağından yararlanabileceksiniz. Bunun için ise size lüzumlu olan tek şey ise Mobil Cep Telefonudur. Harici olarak ekstra bir play marketten birşey indirmenize mutlaka gerek yoktur.

Peki Bunu Nasıl Yapacağım ?

Telefonunuz ile Chrome tüketiyorsanız şayet işiniz biraz daha basitleşecektır. Bu demek olmuyor ki başka tarayıcılardan giriş yapamıyormuyum ? tabi ki de yapabiliyorsunuz ancak chrome daha kullanımı kolay ve donma gibi sorunlar yadımacağınız bir tarayıcıdır. Bu tarayıcıdan giriş yaparsanız daha rahat sohbet edebilirsiniz diye düşünüyorum.

Şimdi Chromeyi açtık ve telefonumuzdan anında üst kısımda bulunan url alanına sitemizin adresini yazıyorsunuz, yazdıktan sonra kendiliğinden siteye giriş yapacaksınız üst kısımda görüldüğü üzere mobil sohbet girişi yazan linke tıkladığınızda kendiliğinden mobil sohbet sayfası açılacaktır ve oradan kendinize bir rumuz aratarak sohbete bağlan diyorsunuz. Bu prosedürü yaptıktan sonra telefonunuzun ekran görüntüsü kendiliğinden mobil sohbet ekranına dönüşecektir ve programız bir biçimde sohbet odalarına bağlanmış olacaksınız.

Mobil Sohbet ve Mobil Chat Odaları olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetten para ödemeden yararlanabilir ve dilediğiniz vakit mobil programmızı telefonunuza indirerek doğrudan sohbete bağlantı kurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kerizim Sohbet başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 408 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title