Güncel Blog

Popüler Sohbet Odaları

Popüler Sohbet Odaları

En Kaliteli ve Popüler Sohbet Odaları üstünden Sohbet Etmenin Farkını Yaşayın!

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

Değerli Ziyaretçim ; Bugün sizlere bu başlık altında sohbet odalarımız içinde yer alıyor olan en nitelikli ve tanınmış olan sohbet kanalları ile ilgili verilendirme gerçekleştireceğiz. Öncelikle Sohbet ağımıza giriş yaptıktan sonra içeride karşınıza gelecek kanallar #Sohbet, #Chat, #Yarisma, #Oyun, #Radyo, #Carkifelek gibi kanallar açılacaktır. Bu kanallar içinde en tanınmış olan birinci odamız sohbet odasıdır. Bu oda içinde yüzlerce insan bir araya gelerek sohbet etmektedir. Oda içinde günde en çok konuşan şahıs voice, op, sop olarak vazifelendirilip mükafatlendirilmektedir.

#Chat kanalı içinde ise sistem daha değişiktir içeride tespit edilen bot siz konuştuğunuz vakit size bir puan vermektedir. Chat kanalı içinde konuşma puanınız 250 bulunduğu vakit kendiliğinden voice alır 1000 puan kazandığınız vakit ise kendiliğinden aop yani vazifeli mevkisine geçmektesiniz.

Yarisma, oyun ve carkifelek salonları içinde ise puan sistemi yoktur yalnızca çözdüğünüz yanıtladığınız soruların karşılığını alarak sizler kanallar içinde voice olarak puan alır ve rumuzunuz üst sıralara taşınır.

Bir önceki yazımız olan Resmi Sohbet Sitesi başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 362 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title