Güncel Blog

Sanal Ortamda Chat Yapmak

Sanal Ortamda Chat Yapmanın En İnce Ayrıntılarına Kadar Hepsi Burada!

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

Değerli ziyaretçilerimiz ve takipçilerimiz ; Sitemiz üstünden sizlere bugün chat yapmanın en ince püf noktalarından bahsedeceğiz ancak bunu bir erkek olarak sizlere lens ederek anlatacağız. Değerli ziyaretçimiz henüzda bu yazıyı okuyorsan ilk önce sende bu siteye sohbet etmek için girmişsindir demektir. Sohbet etmek için hedefimız her vakit biz erkekler yada karşı tür kızların hedefi hem gerilim atmak hemde kendilerine müsait bir dost bulup onunla sohbet etmektir. Peki siz şimdi sohbet eder iken en basit nasıl kız dost ya da erkek dost bulursunuz ilk önce size onun püf noktasını anlatalım.

Karşı türden biri ile sohbet etmek için evvellik ile en başında alacağımız nick ( Rumuz ) Çok mühimdir. Edep çerçevesi içinde ve gösterişli bir nick olması sizin için en en uygun bir seçim olacaktır. Ardından ise giriş yaptığımız sohbet odaları içinde insanlar ile ilk önce Selamlar diyerek sohbete giriş yapmanız gerekiyor ki karşınızda ki şahıs sizi bir sapık olarak görmeyip yanıt versin!

Bir önceki yazımız olan Özgürce Sohbet Edin başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 283 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title