Güncel Blog

Sohbet Odalarında Cevap Alamıyorum

Sohbet Odalarında Cevap Alamıyorum

Sohbet odalarına giriş yaptığımda kimse benimle konuşmuyor ne yapmalıyım ?

Değerli kullanıcılarımız ; Hepiniz hoş geldiniz, sitemiz üzerinden sohbet odalarına giriş yapabilir ve bu odalar içerisinde ki tüm herkesle rahat bir şekilde konuşabilirsiniz. Lakin insanların en büyük problemi bu odalara girdikleri zaman kimse selam vermiyor düşüncesi ile 2 dakika sonra tekrar geri çıkmasıdır. Aslında insanlar içeride sohbet ediyorlar lakin kişi olarak ayırıyorlar bunun konusunu sizlere bir kaç gün öncesinde bahsetmiştik. Aldığınız rumuzlar ve insanlara yaklaşım biçiminiz çok önemlidir. Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek belli başlı sebepler vardır. İnsanlar ile iletişim sağlarken onlara öncelikler Selam yazıp ortalama 5-10 dakika beklemeniz gerekiyor çünkü kimse size anında cevap veremez ve sizde hemen cevap vermediği için o kişileri bot zannedip tekrar çıkış yapıyorsunuz.

Bir insanla sohbet odaları içerisinde bire bir sohbet edebilmek için öncelikle o kişinin sizin gerçekten canlı biri olduğuna inanması gerekiyor ve onların cevap vermesini beklemeniz gerekmektedir. Bu alanda da sizlere daha bir çok makale ile yardımcı olacağız..

 

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odaları Nasıl Oluyor? başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 7.640 kez görüntülendi.

Sohbet

One thought on “Sohbet Odalarında Cevap Alamıyorum

  • idiL dedi ki:

    kim demiş ya sohbet odalarında cevam alamıyorum diye, içeride onlarda yardım eden ve sohbet eden insanlar var, hadi sizlerde katılın aramıza

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title