Güncel Blog

Sohbet Sitesini Siteme Ekleme

Siteme Hem Koymak için Online Radyo Arıyorum hemde Sohbet eklemek istiyorum diyorsanız doğru geldiniz!

Sohbet, Chat

Sohbet, Chat

Sevgili okurum ; Bugünküde birçok insanın ve işletmenin internet sitesi vardır. Ve bu internet siteleri üstünde çevrimiçi radyo koymak isteyenlerde var bir parçada olsun siteye girenlerin güzel vakit geçirmesi için sitesine sohbet odası eklemek isteyenlerde var, bizler ise sizi bu zamanyıştan kurtarak sitenize nasıl sohbet sayfamızı ve çevrimiçi internet radyomuzu ekleyeceğiniz den bahsedeceğiz. Öncelikle bunun için sitenizin alt yapısına yani internet ftp verilerine giriş yaparak oradan index.php dosyasını bulmanız gerekiyor bulduğunuz bu index.php dosyası içinde daha sonra bir kaçadet prosedür yapmanız gerekecek ilk önce size bir kod vermemiz gerekiyor radyo player kodu bu mevzu index.php dosyanınızın en alt satırına eklediğiniz vakit sitenizde radyo çalmaya başlayacaktır.

Sohbet paneli içinde ekstra bir kod gerekiyor ve bu hususta sizlerle paylaşacağız yalnız yapmanız gereken tek şey bu mevzu alabilmek için yorum yap evresinde ki yorum yaz alanından 1 adet yorum yazarsanız kod istiyorum diye kod kendiliğinden sizin karşısına çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odalarında Sevgili Bul başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 310 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title