Güncel Blog

Yeni Nesile Özel

Yeni Nesile Özel

Yeni yıl’a güzel umutlarla girenlere müjde! Yeni Nesil sohbet odaları hizmetinizde..

sohbet, chat

sohbet, chat

Sevgili kullanıcılar ; Sitemiz üzerinden eskiden java sürümlü sohbet odaları mevcut konumda idi ve eskiden insanlar java üzerinden sohbet sitelerine giriş yaparak sohbet edebiliyorlardı. Lakin java çıkartmış olduğu son güncellemelerden sonra bir çok insan java mağduru olmayı başlamış ve sohbet odalarına büyük bir engel olmuştu. Java insanların sohbet alanını daralttığı için bir süre sonra insanlar java yüklü de olsa sohbet sitelerine giriş yaparken sorun yaşamaktaydı. Bizler ise sizleri tamamen javasız bir ortamda rahat bir şekilde sohbet odalarında gezinmenize aracı olacak program yaptık.

Yaptığımız bu program sayesinde bir çok insan ile anlık olarak çok kolay bir şekilde sohbet edebileceksiniz. Bunun adına biz Lightirc dedik ve bu applet sayesinde hem ücret ödemiyorsunuz hemde java gibi bir problem ile karşılaşmıyorsunuz. Chat odalarında ağırlık tercih edilen javasız sohbet olayı sitemiz üzerinde çok eğlenceli bir hal almıştır.

Hemen rumuz yazarak sohbet odalarına giriş yapın ve güzel, keyifli zaman geçirin..

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odaları başlıklı makalemizde ankara sohbet, Bursa Sohbet ve chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 202 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title