Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın. Eski Sürüm ile Bağlan

Kral Chat ve
Arkadaşlık Sitesi

Alemin en kral sohbet odası olan Kralsohbet.net, yeni arayüzü ile sizlere keyifli chat ortamı sunar. Bilgisayarınıza mirc sohbet programını indirmek için bağlantıyı tıklayın.

Türkçe Mirc İndir

Evli Sohbet


Evli sohbet, Sohbet etme ihtiyacı sadece bekar kişilerin ihtiyacı olarak görülüp değerlendirilebilir. Fakat evli olan çiftlerinde sohbet etme ihtiyacı olduğu su götürmez bir gerçektir. Bu nedenle evli çiftlerinde sohbet etmeleri adına sitemizde gereken alt yapı bulunmaktadır. Kadın olsun erkek olsun dileyen insanlar istedikleri kişilerle sohbet edebilirler. Kadınlar kadınlarla sohbet ederek evliliklerinde yaşadıkları sıkıntıları birbirleri ile paylaşabilir.

Böylece kadınlar rahatlama ve içlerini dökme fırsatı bulurlar. Erkekler ise yine kendi hem cinsleri ile sohbet ederek bir nebze olsun yaşadıkları sıkıntılardan uzaklaşma fırsatı bulurlar. Fakat bu sohbetler dışında evli bir kadın site üzerinden evli olan başka bir erkekle, evli bir erkekte site üzerinden evli olan başka bir kadınla iletişime geçme fırsatı bulurlar. Bu noktada da evli sohbet hizmetini de sitemiz üzerinden ziyaretçilerimize ulaştırıyoruz.

  • İstediğin Kişi ile Sohbet et

Evli sohbet imkanı sunan sitemizi kullanıcılar ziyaret ederek diledikleri kişi ya da kişilerle sohbet edebilirler. Böylece erkek olsun kadın olsun bireyler yeni arkadaşlar edinme fırsatı yakalarlar. Site üzerinde kullanıcıların sohbet edeceği kişileri kendi belirleme hakkı bulunmakta. Kullanıcıların şu veya bu sebepten ötürü herhangi bir kullanıcı ile sohbet etmeme durumu söz konusu değildir.

  • Sitede Sohbet Ederken Eşimin Haberi Olur mu ?

Bireylerin bu nokta evli sohbet sitesi üzerinden muhabbet ederlerken kafalarına takılan en büyük soru eşimin sitede muhabbet ettiğimden haberi olur mu sorusudur. Böyle bir durum neredeyse imkânsızdır. Fakat kullanıcıların siteye giriş yaparlarken nick adı seçerken dikkatli olmaları ve kendilerine ait özel bilgileri henüz tanımadan karşı tarafla paylaşmamaları tavsiye edilir. Sitede sohbet eden evli çiftlerin bu noktada gönülleri ferah olmalıdır.

Sitede Muhabbet Eden Kişilerin Dikkat Etmesi Gereken Hususlar

Sitede kullanıcıların sohbet ederlerken uymaları gereken kurallar arasında;

  • Kişisel bilgilerin paylaşılmaması,
  • Küfür ve hakaret içerikli konuşmalardan kaçınılması,
  • Cinsiyetin yanlış belirtilmemesi vb. gibi yer alır.

18 Yaşından küçükler siteye girebilir mi ?

On sekiz yaşından küçük olan bireylerin siteye giriş yapmaları uygun değil. Ancak bu kişi ya da kişilerin sisteme giriş yaptıkları tespit edilirse sistem uzaklaştırılacakları ve yeniden sisteme giriş yapma haklarının bulunmayacağı hatırlatılmalıdır.

Öneri olarak bir önceki yazımızda Sohbet Nehri isimli yazımızı paylaştık, keyifli bir sohbet salonudur deneyebilirsiniz.


Yazar: Zafer

Görüntüleme: 17 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Haziran 2020

Cevap bırakın

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kralsohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kralsohbet.net adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

/ns register nick şifre email

Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Hayır, sohbetimiz ücretsizdir.

Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle

Sizde sitenize mobil ve web uyumlu sohbet appletimizi eklemek için açılan kodu sayfanıza yapıştırınız.