Güncel Blog

Arkadaş Bulabilmekte Seçici Olmalıyız

Arkadaş Bulabilmekte Seçici Olmalıyız

Arkadaş bulabilmek için seçici olmakta fayda var!

Değerli okurlar ; Bundan önce ki konumuzda sizlere sohbet ederken ve karşımızda ki bir kişiyle nasıl hemen arkadaş olunur ondan bahsetmiştik. Dedik ya en başta önemli olan sohbet odalarına giriş yaparak nick seçimi ve selam alıp vermek her şeyden daha ön plandadır ve dikkatli seçimler yapmak zorundayızdır. Yani anlayacağınız o ki Sohbet odalarında ne kadar dikkat çekici rumuzlar kullanılırsa o kadar çok arkadaş bulabilme olasılığı da artmaktadır. İnsanlar ile iletişim kolaylığının sağlandığı son dönemlerde sanal sohbet ve chat platformlarında bir partner ve bir eş bulmak daha kolaydır.

Arkadaş bulabilmeniz için ise bir çok kişiye selam vererek bunu yapacağınızı düşünüyorsanız eğer yanlış düşünüyorsunuz çünkü insanlar ile iletişim kolaylığının artış sağlaması için öncelik ile diyaloglarımız bir hayli basit ve anlaşılır olmak zorundadır ve arayışı içerisinde olduğumuz konuları daha sonra ki sohbetlerimizde yapmamız gerekmektedir. Yani ilk etapta sadece tanışabilmek için sohbet etmek bundan 1-2 gün sonrasında samimiyeti ilerletmeniz gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Sohbet Odalarında Cevap Alamıyorum başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.569 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title