Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın. Eski Sürüm ile Bağlan

Kral Chat
Arkadaşlık Sitesi

Alemin en kral sohbet odası olan Kralsohbet.net, yeni arayüzü ile sizlere keyifli chat ortamı sunar. Bilgisayarınıza mirc sohbet programını indirmek için bağlantıyı tıklayın.

Kral Mirc İndir

Pasif Sohbet

Pasif sohbet, insanların cinsel yönelimleri farklılık gösterebilir. Kimi erkekler kadınlardan, kimi kadınlar ise erkeklerden hoşlanabilir. Bu durum beklenen bir cinsel eğilimdir. Ancak bazen erkeklerin de birbirlerinden hoşlandıkları ve kadınlarında birbirlerinden hoşlandıkları durumlar gerçekleşebilir. Gay ve lezbiyen olarak adlandırılan bu yönelimler dünya genelinde hızlı bir şekilde yaygınlık kazanmakta.

Gay olan erkekler kendilerini pasif ve aktif olarak nitelendirirler. Pasif olan kişiler genellikle cinsel ilişki esnasında daha az sorumluluğu olan fakat hem cinsini daha fazla etkilemek zorunda olan kişilerdir. Biz sohbet sitemizde bu kitlenin de kendisini ifade edebilmeleri ve arkadaşlık kurabilmeleri adına sohbet seçeneği altında kullanıcılarımıza hizmet sunuyoruz. Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda açmış olduğumuz bu site sayesinde de ciddi arkadaşlıkların ve ilişkilerin başlamasına katkı sunuyoruz.

Pasif Sohbet Sitesinin Amaçları

Sohbet sitemizde kendisini pasif olarak nitelendiren kitleyi bir arayı getirmeyi amaçladık. Bu noktada da bireyler hem farklı farklı illerden ya da bulundukları illerden farklı farklı kişiler ile arkadaşlık etme fırsatı buluyorlar. Sitemiz üzerinden erkeklerin yaşadıkları cinsel ilişkilerini paylaşma, yaşadıkları ilk deneyimi hatırlama vb. gibi muhabbetlere de girebiliyorlar. Kişilerin sohbet sitemizde seviyeli bir şekilde sohbet ederek yaşadıkları ve paylaşmak istedikleri her şeyi paylaşma fırsatı yakalıyorlar. Pasif sohbet sitesi olarak bu noktada öncü bir site olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Sohbet Sitesi Kimlere Hizmet Sunuyor?

Sitemiz genel olarak eş cinsel eğilime sahip olan kişilere hizmet sunuyor. Özellikle pasif sohbet 18 yaşından büyük erkeklerin birbirleri ile Söyleşi etmelerini sağlıyor. Siteye kadınlar da giriş yapabiliyor. Fakat site olarak hizmet sunduğumuz ana kitle erkeklerdir.

Sunulan Diğer Hizmetler

Kullanıcılarımıza ve ziyaretçilerimize sunduğumuz birçok hizmet bulunmakta. Bu hizmetler arasında ilk sırada erkeklerin online olarak chat yapması yer alıyor. Bunun dışında sesli sohbet seçeneğimiz de kullanıcılarımızın hizmetine sunuluyor. Yine kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimizin tercih etmeleri durumunda görüntülü olarak sohbet seçeneğimiz de bulunuyor. Görüntülü sohbet esnasında sitemizden kaynaklanan herhangi bir donma veya herhangi bir problem bulunmuyor. Sunduğumuz hizmetler ücretsiz olup kullanıcılarımızdan da herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kralsohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Para talep eden kişiler yada yöneticileri #Operhelp odasında bildiriniz.

Farklı site adreslerini paylaşmak siteden atılmanıza neden olabilir, reklam yapmak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kralsohbet.net adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

Nick nasıl kayıt edilir ?

- /ns register şifre email

18 Yaşından küçüğüm sohbete bağlanabilir miyim ?

- Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Sohbet girişi ücretli mi ?

- Hayır, sohbetimiz ücretsizdir. Her zaman ücretsiz kalacaktır.

Özel de bire bir sohbet etmek mümkün mü ?

- Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kendi istediğim nicki alabilir miyim ?

- Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Bende yönetici olabilir miyim ?

- #Operhelp odasına girerek yönetimde bulunan arkadaşlarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Güvenilir Sohbet

Güvenli ve huzurlu sohbet için kral ailesine dahil olun, %100 Güvenilir.

Şehir Sohbet

Şehir sohbet odaları ile Türkiye`nin her yerinden yeni arkadaşlıklar edinin.

Çılgın Sohbet

Chat odalarının en çılgın sitesinde zaman kaybetmeden sizde yerinizi alın.