Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Kral Chat
Arkadaşlık Sitesi

Alemin en kral sohbet odası olan Kralsohbet.net, yeni arayüzü ile sizlere keyifli chat ortamı sunar. Bilgisayarınıza mirc sohbet programını indirmek için bağlantıyı tıklayın.

Kral Mirc İndir

Gay Sohbet

Sanal sohbet üzerinde eş cinsellik olarak seviyeli gay sohbet ortamı kurulmuştur.

Sohbet odaları, insanların ön yargı olmadan bir araya gelerek tanışma,kaynaşma ve ilişki kurmalarını sağlıyoruz.
Üstelik odalara giriş için java kurulumu gerektirmeden, gay sohbet javasız olarak hızlı giriş yapabilirsiniz. Gay sohbet kanalları arasında rekabetin fazla olması, günlük binlerce ziyaretçiye bağlıdır. Mobil gay sohbet seçeneği ile tanışın.

Türkiye Gay Odaları

Sadece Avrupa da değil, ülkemizde de gay, lezbiyen gibi eş cinsel kişilerin fazlaca olması bilinmektedir. Özellikle sanal sohbet odalarında yer alan kullanıcılar vardır.

Bu konuda önde gelen büyük şehirlerden ziyade hemen hemen Türkiye`nin her ilinde gay olarak adlandırılan görüşler, hissiyatlar oldukça fazladır.

Ülkemizde sıklıkla bilinen gaylar hangi şehirlerde olduğunu paylaşıyoruz;

  • Adana sohbet
  • Ankara sohbet
  • İzmir sohbet
  • Bursa sohbet
  • İstanbul sohbet

Bir çok şehirde yoğun bulunmaktadır. Sohbet severler sanal sohbet üzerinden daha kolay sohbet edebiliyor. Tanışma amacı ile mesajlaşabilirsiniz.

Gay odalarının simgesi haline gelen gabile sohbet, tamamen bu amaca hizmet sağlayan öncü bir kuruluş olduğunu hatırlatalım. Odalarda rahatlıkla sohbet ederek özel görüşmeler sağlanabilir. Kullanıcılara arayış izni verilir, elbette ki kurallar ihlal edilmeden gerçekleşmelidir.

Gay sohbet kanalları, diğer odalardan ayrılıp bağımsız hizmete açılmalıdır. Bunun sebebi, diğer kullanıcıların rahatsızlık duymadan seviyeli olarak chat yapmaları içindir. Yetişkin sohbet etmek ve kalıcı dostlar kurmak için tercih edebileceğiniz nadir sayfalardan biridir.

Sohbet Odaları Güvenli mi ?

Bütün sanal sohbet odalarını ele alarak objektif bir değerlendirme yapalım. Hiç bir sohbet sitesi %100 garanti vererek güvenlik önceli alamaz.
Çünkü insanlar her zaman kendi güvenliklerini kendileri sağlamalıdır. İkinci şahıslarla yapılan görüşmelerde site yada site sorumluları sorumlu değildir. Sizler kendi öz iradeniz ile kişilere güvenir ve özel bilgilerinizi paylaşarak mağdur olduğunuzda site yönetimi bundan sorumlu tutulamaz.
Objektif baktığımız bu konuda, kullanıcılarımıza tavsiyemiz; sizleri zor duruma sokacak bilgilerinizi saklı tutmanızda fayda vardır.

Mobil Gay Sohbet Kanalı

Modernleşen ve küreselleşen dünyada birçok akım birçok farklı düşünce yapısı etkili olmaya başlamıştır. Erkeklerin erkeklere ilgi duyması ve cinsel anlamda birliktelik yaşaması günümüzde her ne kadar tartışma konusu olsa da gizli bir şekilde de olsa bu tarz ilişkileri sürdürmekte.

Biz de bu konunun her ne kadar ülkemizde ve dünyanın birçok bölgesinde eleştirildiğini bilsek de gay anlayışa sahip olanlar için böyle bir sohbet kanalı açtık. Kanala giriş yapan çok sayıda aktif ve pasif kişi bulunuyor. Özellikle mobil gay sohbet kanalı bu noktada ciddi ilgi görüyor. Hem gençler hem de yaşlılar bu siteyi ciddi şekilde ziyaret ediyorlar.

Mobil Gay Sohbet Kanalına Giriş

Erkekler tarafından yoğun ilgi gören mobil gay sohbet kanalı kullanıcıların hizmetine hazır bulunuyor. İsim, mail ve üyeliği bulunan kişilerin şifrelerini girmeleri ile siteye giriş yapabilirler. Şifresini unutan kişilerin de şifre yenileme işlemleri de kısa süre içerisinde tamamlanır.

Aktif Erkeklerin Sohbet Kanalında Arayışları

Aktif erkekler kendi isteklerine uygun pasif arkadaş arayışında bulunuyorlar. Aktif erkekler istedikleri yaş aralığındaki pasif arkadaşları yine sohbet kanalı vasıtası ile bulabilirler. Ancak aktif erkeklerin pasif arkadaş ararken kesinlikle hakaret etmemeleri gerekiyor. Belirtilen davranışlara uymayan kişilerin sistemden üyeliği sınırsız şekilde dondurulmakta.

Pasif Erkeklerin Sohbet Kanalındaki Arayışları

Mobil gay sohbet kanalı üzerinden pasif erkeklerin de aktif erkek arkadaş arayışları da söz konusudur. Yaş, şehir, fiziksel özellikleri karşılıklı olarak öğrenen bireylerin istedikleri kişi ile arkadaşlık etmeye başlaması ya da ilişki aşamasına geldikleri söylenebilir. Site üzerinden sohbet eden kullanıcıların herhangi bir sorunla karşılaşmaması ve mutluluğu bulmaları sitenin ne denli başarılı bir hizmet sağladığını gösterir.

Sitenin Avantajları

Site alanında öncü ve farklı olması nedeniyle adından sıkça söz ettirir.
Sitenin avantajları arasında;

  • Alanında öncü olması
  • Özgürlükçü ve demokratik bir ortamın sitede sağlanması,
  • Karşı tarafı zedeleyici davranışlara site yönetiminin izin verilmemesi vb. gibi yer alır.

Siz de cinsel eğiliminiz farklı olduğu için sorun yaşıyorsanız sitemizi ziyaret edip doyumsuz bir şekilde sohbet etmenin keyfine varabilirsiniz.

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kralsohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Para talep eden kişiler yada yöneticileri #Operhelp odasında bildiriniz.

Farklı site adreslerini paylaşmak siteden atılmanıza neden olabilir, reklam yapmak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kralsohbet.net adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

Nick nasıl kayıt edilir ?

- /ns register şifre email

18 Yaşından küçüğüm sohbete bağlanabilir miyim ?

- Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Sohbet girişi ücretli mi ?

- Hayır, sohbetimiz ücretsizdir. Her zaman ücretsiz kalacaktır.

Özel de bire bir sohbet etmek mümkün mü ?

- Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kendi istediğim nicki alabilir miyim ?

- Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Bende yönetici olabilir miyim ?

- #Operhelp odasına girerek yönetimde bulunan arkadaşlarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Güvenilir Sohbet

Güvenli ve huzurlu sohbet için kral ailesine dahil olun, %100 Güvenilir.

Şehir Sohbet

Şehir sohbet odaları ile Türkiye`nin her yerinden yeni arkadaşlıklar edinin.

Çılgın Sohbet

Chat odalarının en çılgın sitesinde zaman kaybetmeden sizde yerinizi alın.