Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın. Eski Sürüm ile Bağlan

Kral Chat
Arkadaşlık Sitesi

Alemin en kral sohbet odası olan Kralsohbet.net, yeni arayüzü ile sizlere keyifli chat ortamı sunar. Bilgisayarınıza mirc sohbet programını indirmek için bağlantıyı tıklayın.

Kral Mirc İndir

Selo Sohbet

Günümüzde insanların sohbet edecekleri kanal sayısında artış yaşanmaktadır. Özellikle sosyal medyanın yayınlaşması, internet kullanımının artması insanların iletişim kanallarında da değişiklik yaşanmasına sağlamıştır. Selo sohbet olarak sitemizde kullanıcıların rahat ve mutlu bir şekilde sohbet edecekleri bir ortam sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnsanların taleplerini göz önünde bulundurarak sohbet sitemizde kullanıcılarımız için yenilikleri sunmuş durumda bulunuyoruz. Sunmuş olduğumuz yenilikler arasında; görüntülü muhabbet hizmeti, sesli arama hizmetinin aktif olması, mesajlaşma esnasında emoji çeşitlerimizin artması, radyo kanallarının aktif olması vb. gibi yer almakta. Özellikle erkeklerin ilgilerini çekecek spor kanallarının da sitemizde bulunmasının kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiğini söylemek mümkün.

Kaliteli ve Güvenilir Sohbete Tadına Varın

Kullanıcıların hem kaliteli hem de güvenilir sohbet etme noktasında hassas davrandıkları biliniyor. Sitemizde kullanıcılarımızın herhangi bir problem yaşamamaları adına gereken tüm işlemler hassas bir şekilde dikkat edilmekte. Özellikle kadın kullanıcılarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına gereken duyarlılığı sergiliyoruz.

Sitede Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Selo sohbet olarak kullanıcılarımızın bazı noktalarda dikkatli davranmalarını talep ediyoruz. Bu noktalar arasında sitede kullanıcıların kesinlikle küfür etmelerini istemiyoruz. Bu davranışa sebebiyet veren kişilerin kısa sürede sistem uzaklaştırılma kaydı alınarak sistemden atılıyor. Bu kişilerin sisteme yediden girişini de engelleniyoruz.

Bunun dışında sitede henüz birbirini yeni tanıyan kadınların ve erkeklerin karşı tarafı tanımadan kişisel bilgilerini paylaşma konusunda hassas davranmalarını istiyoruz. Bunun dışında site yönetimi olarak kullanıcılarımızın sohbetlerine fazla dahil olmayı da etik olarak uygun bulmuyoruz.

Sınırsız Selo Sohbet

Selo sohbet kadınların istedikleri kişilerle muhabbet etmelerine olanak tanıyor. Kadınlar istemeleri halinde hem kendi cinsleri ile hem de karşı cinsle muhabbet etme ve tanışma fırsatını buluyor. Aynı durum erkekler içinde söz konusudur. İlişki ve konuşmanın gidişatına göre erkekler ve kadınlar arasında duygusal yakınlık da sitede yaşanabiliyor.

Bu durumda bireylerin daha yakından birbirlerini tanımaları durumunda ise resmiyete dökülüyor. Site üzerinden evelenen çiftlerin bulunduğu ve bazı kişilerin de ikinci baharlarını yaşadıklarını söylemek mümkün. Sizde sitemiz üzerinden yakın dostlukları kurabilir ve yeni bir ilişkiyi başlatabilirsiniz.

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kralsohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Para talep eden kişiler yada yöneticileri #Operhelp odasında bildiriniz.

Farklı site adreslerini paylaşmak siteden atılmanıza neden olabilir, reklam yapmak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kralsohbet.net adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

Nick nasıl kayıt edilir ?

- /ns register şifre email

18 Yaşından küçüğüm sohbete bağlanabilir miyim ?

- Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Sohbet girişi ücretli mi ?

- Hayır, sohbetimiz ücretsizdir. Her zaman ücretsiz kalacaktır.

Özel de bire bir sohbet etmek mümkün mü ?

- Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kendi istediğim nicki alabilir miyim ?

- Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Bende yönetici olabilir miyim ?

- #Operhelp odasına girerek yönetimde bulunan arkadaşlarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Güvenilir Sohbet

Güvenli ve huzurlu sohbet için kral ailesine dahil olun, %100 Güvenilir.

Şehir Sohbet

Şehir sohbet odaları ile Türkiye`nin her yerinden yeni arkadaşlıklar edinin.

Çılgın Sohbet

Chat odalarının en çılgın sitesinde zaman kaybetmeden sizde yerinizi alın.