Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Kral Chat
Arkadaşlık Sitesi

Alemin en kral sohbet odası olan Kralsohbet.net, yeni arayüzü ile sizlere keyifli chat ortamı sunar. Bilgisayarınıza mirc sohbet programını indirmek için bağlantıyı tıklayın.

Kral Mirc İndir

Gabile Sohbet

Gabile sohbet ile insanlar kendilerine göre kafa dengi ve cinsel hayatlarına uygun eşler arar. Ancak gerçek dünyada kişiler değişik tarzlarda sohbet edemiyor ve insanlara kendini net anlamıyla tanıtamıyor. O yüzden sosyal çevreniz azalabilir ve hayat tarzınıza uygun insanlar bulamayabilirsiniz. Bu noktada başvurmanız gereken yer, sanal ortamlar olmalı. Sanal alemlerin güzelliğinden ve kolaylıklarından yararlanmaya hazır olun. İşte sosyalleşmenin tek adresi, kaliteli sohbet ortamıdır.

Kaliteli Gabile Sohbet Platformu

Son dönemlerde en fazla gabile chat odaları popüler olmaya başladı. Bu sohbet ortamında insanlar cinsel tercihlerini en iyi şekilde dile getirmekte ve özel konuları insanlarla burada paylaşıyor. Gabile sohbet platformu +18 yaş ve üzeri kişiler için geçerlidir. Cinsel tercihlerinizi buradan yapabilir ve hayata dair bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Eğlence Gabile de !

Farklı insanlarla muhabbet kurmak, tanışmak ve özel konuşmalar yapmak, sosyal hayat açısından önemli unsurlardır. Sosyal yaşamınızda insanlarla cinsellik konuşamıyor ve bu konuda çekingenlik davranıyorsanız, gabile chat alanlarını tercih edin. Çünkü bu ortamlarda insanlar kendilerini özgür bir şekilde ifade ediyor ve kimse birbirinden çekinmiyor. Hem bay hem de bayan yüzlerce kullanıcı Gabile sohbet sitelerinde takılıyor.

Gabile Sohbet Bizlere Ne Tarz Avantajlar Sağlar ?

Her bireyin hayata bakış açısı ve fikirleri birbirinden farklıdır. Özellikle de konu cinsel tercih olunca, herkesin farklı düşünceleri vardır. Gabile chat platformunda insanlar özgürce ve tüm rahatlığıyla takılıyor.

Gabile Chat Ortamında;

  • İnsanlarla cinsel konuları rahatlıkla konuşabilir,
  • Farklı tarzlarda insanlar keşfedebilir,
  • İhtiyaçlarınıza yönelik özel konuşmalar yapabilir,
  • Bu odalarda istediğiniz gibi takılabilirsiniz.

Sanal alemin avantajları tamda bu şekilde. Her tarza ve karaktere uygun yüzlerce kullanıcı sohbet ortamında birbirleriyle muhabbet ediyor. Sende katılarak, muhabbetin dibini vurabilirsiniz.

Güzel Arkadaşlıklar Kurun

Sanal ortamlar özgürce takılmak ve insanlarla özel konuşmalar yapmak için, Gabile sohbet odalarını tercih edebilirsiniz. Bu ortamlarda masaüstü veya mobil olarak takılabilirsiniz. Her alanda insanlarla konuşmak mümkün. Ancak sohbet odaları için takma isim belirtilmesi gerekiyor. Dikkat çekici ve sizi havalı gösteren kullanıcı isimleri tercih edebilirsiniz. Gabile chat odalarında eğlenceyi yaşayabilir ve muhabbetin en güzel hallerini yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda güzel ve kaliteli arkadaşlara sahip olabilirsiniz.

Gabile Sohbet Mobil

Erkekler bazen kadınlardan sıkıldıkları için bazen farklı bir arayışa yöneldikleri için cinsel hayatlarından geniş çaplı değişikliklere gidebilirler. Bu noktada kullanıcılarına hizmet sunan gabile mobil sohbet sitesi cinsel yönden erkeklere ilgi duyan bireylere hizmet vermekte.

Homoseksüel ilişki olarak bilinen diğer adıyla ise eş cinsel ilişki olarak bilinen bu cinsel eğilime sahip kişiler sitemizde sohbet edebilirler. Erkekler arasında yaşanan bu yakınlaşma neticesinde aktif ve pasif kavramları vardır. Aktif erkekler site üzerinden pasif erkekleri bulmaya çalışırken, pasif erkeklerde sitedeki aktif erkeklerle tanışma ihtiyacı duyarlar.

Gabile Mobil Sohbet Sitesinde Dikkat Edilmesi Gereken Davranışlar

Gabile mobil sohbet sitesinde uyulması gereken kurallar arasında;

  • Özellikle aktif erkeklerin pasif erkeklere hakaret etmekten ve küfür etmekten kaçınmaları,
  • Ev adresi, cep telefonu vb. gibi kişisel bilgilerin sohbetin henüz başlangıcında karşı tarafa verilmemesi,
  • Cinsel eğilimi nedeni ile kişilerin birbirlerini yargılamamaları tavsiye ediliyor. Bu kurallara uyan kişilerin sitede gayet güzel bir şekilde sohbet edeceklerini ise söylemek mümkün.
  1. Aktif Erkeklerin Arayışları

Gabile mobil sohbet sitesinde aktif erkeklerle pasif erkekler bir araya gelme, tanışma ve hatta cinsel birliktelik yaşama fırsatı bulabilirler. Aktif erkeklerin bu noktada arayışları genellikle pasif ağırlıklı olan bireyleri tercih etmekten geçiyor. Site üzerinden sohbet eden erkeklerin tamamının da eş cinsel olmadığını söyleyebiliriz. Kadınlara ilgi duyan fakat farklılık olsun diye de gelip bu sitede sohbet eden bireyler de bulunuyor.

2. Pasif Erkeklerin Arayışları

Muhabbet sitesinde aktif erkekler sohbet etme fırsatı yakaladıkları gibi pasif erkekler de sohbet etme fırsatı yakalıyorlar. Pasif erkekler genellikle aktif erkeklere göre daha seçici konumda bulunuyor. Bu tarz cinsel eğilime sahip bireylerin sitede daha dikkatli oldukları ve kendilerine hem sevecek hem de koruyacak bir aktif arkadaş arayışında bulundukları biliniyor.

3. Sitenin Gizlilik Koşulları

Sitenin gizlilik koşulları noktasında oldukça hassas davrandığı kullanıcılar tarafından biliniyor. Bu noktada kullanıcıların kesinlikle en ufak bir problemle dahi karşılaşmayacakları beklenmekte. Toplum genelinde bu tarz ilişkiler hoş karşılanmayacağı için sitede alınan güvenlik önlemleri de üst düzeydedir.

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kralsohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Para talep eden kişiler yada yöneticileri #Operhelp odasında bildiriniz.

Farklı site adreslerini paylaşmak siteden atılmanıza neden olabilir, reklam yapmak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kralsohbet.net adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

Nick nasıl kayıt edilir ?

- /ns register şifre email

18 Yaşından küçüğüm sohbete bağlanabilir miyim ?

- Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Sohbet girişi ücretli mi ?

- Hayır, sohbetimiz ücretsizdir. Her zaman ücretsiz kalacaktır.

Özel de bire bir sohbet etmek mümkün mü ?

- Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kendi istediğim nicki alabilir miyim ?

- Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Bende yönetici olabilir miyim ?

- #Operhelp odasına girerek yönetimde bulunan arkadaşlarımızdan gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Güvenilir Sohbet

Güvenli ve huzurlu sohbet için kral ailesine dahil olun, %100 Güvenilir.

Şehir Sohbet

Şehir sohbet odaları ile Türkiye`nin her yerinden yeni arkadaşlıklar edinin.

Çılgın Sohbet

Chat odalarının en çılgın sitesinde zaman kaybetmeden sizde yerinizi alın.