Güncel Blog

Chat Odaları

Bir Çok Bireyyi Bir Arada Tutan Kaliteli Chat Odaları

Merhaba Sevgili Okurlar ve Ziyaretçiler : Sitemiz Artık sizlere her alanda hizmet verilen gibi Chat Odaları bölümünde da en nitelikli hizmeti dayanıklıaya devam etmekte. Chat Odaları insanların giriş yaparak birbirleri ile içten ve sıcak bölgelar kapsamında güzel zaman geçirmesi için oluşturular, dışarıya çıkarak yada dışarıda dostlarınız ile buluşmak yerine güzel bir sanal bölgeda keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmaktadır. Bu odalarda yüzlerce insan bir araya gelerek anlık olarak chat yaparak vakit geçirmektedir.

sohbet, chat

sohbet, chat

Chat Odaları içinde yazıldığından da anlaşıldığı gibi Odalar sahip olunan haldedır. Bu odalar insanların istedikleri biçimde giriş yapabileceği biçimde tasarlanarak onlara nitelikli güzel bölgelar içinde sohbet etmelerini sağlamak hedefi ile yapılmıştır. Örnek vermek lazım olur ise şayet, Bir Chat Odasına giriş gerçekleştirmek istiyorsunuz ve odanızın ismide benimOdam olsun istiyorsunuz, Sohbete bağlanmadan evvel karşınızda ki Rumuz Sohbet Paneli üstünden kendinize bir rumuz seçimi yaptıktan sonra sağ doğrultuda tespit edilen odalar listesinden kendi girmek dilediğiniz odanın beraberinde ki Tik işaretini işaretleyerek o odaya bağlan dediğinizde kendiliğinden o odaya yönlendirilirsiniz.

Bunların yanı esnasında siz, şahsınıza ait bir Chat Odası meydana getirmek ve odanın içerisine dışarıdan dostlarınızı çağrı etmek istiyor iseniz de bununda basit bir yolu var. Sohbete bağlandıktan sonra chat odalarına giriş yaptığınız vakit /list komutunu uygulayarak orada yer alıyor olan odalardan herhangi birine girebilir yada kendiniz /join #benimodam gibi yaparak şahsınıza ait bir oda oluşturabilirsiniz.

İstediğiniz özelliklerde ve güzel bir kanal giriş mesajı ayarladıktan sonra odanız sizin isminiza olup, oda içerisine dışarıdan dostlarınızı çağırarak kendi odanızın sahibi olabilir ve o oda içinde dilediğiniz türde ki muhabbetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Canlı Sohbet başlıklı makalemizde canlı chat, canlı chat odaları ve canlı sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 287 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title