Güncel Blog

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan AKM ve Topçu Kışlası İle İlgili Çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan AKM ve Topçu Kışlası İle İlgili Çağrı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKM’nin şu an bir ucube olduğunu ve yerine bir opera binası inşa edilmesi ile Gezi Parkı’na Topçu Kışlası inşa edilmesi çağrısında bulundu.

cumhurbaskani-erdogan-dan-akm-ve-topcu-kislasi Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı canlı yayın programında AKM’nin şu an bir ucube olduğunu söyleyip yerine yeni bir opera binası yapılması ve Gezi Parkı’na Topçu Kışlası yapılması çağrısında bulundu.

İşte Erdoğan’ın konuyla ilgili o sözleri:

Şu anda Taksim Kışlası’nın olduğu yer… Burada tarihi bir eser var. Burada muhteşem bir eser var. Bunu oraya diktiğimiz anda onunla ilgili gösteri yapanların hepsi onun önünde resim çektirecek.

“AKM ŞUAN BİR UCUBE”

AKM şu anda bir ucube. Çok güzel mimari çalışmalar yapıldı. Opera binası yapalım. Önünden de trafiği kaldıralım. Taksim Meydanı’nı çok daha huzurlu bir meydan haline getirebiliriz.

“BÖLGEDE ŞUAN BİR CUMA MESCİDİ YOK”

Bölgede bir cuma mescidi yok. Bu üç eserle Taksim Meydanı’nı taçlandıralım. Bu bir şehir müzesi olabilir. Yani müze ile ilgili enstrümanlar satılır, tarih müzesi ise onunla ilgili şeyler satılır. Opera binası açığı kapatacaktır. İbadethane de o kalabalıkta açığı kapatır.

Bir önceki yazımız olan FETÖ İçin Yolun Sonu! ABD Belgeleri İncelemeye Başladı başlıklı makalemizde Abd Dışişleri Bakanlığı, Adalet Bakanlığı ve Amerika Birleşik Devletleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 284 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title