Güncel Blog

Demokrasi Nöbetleri 7 Ağustos’ta Sona Erecek

Erdoğan Açıkladı: Demokrasi Nöbetleri 7 Ağustos’ta Sona Erecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, demokrasi nöbetlerinin 7 Ağustos pazar günü Yenikapı’da yapılacak bir mitingle taçlanarak sona ereceğini söyledi.

erdogan-acikladi-demokrasi-nobetleri-7-agustos Cumhurbaşkanı Erdoğan, demokrasi nöbetlerinin 7 Ağustos pazar günü Yenikapı’da yapılacak bir mitingle taçlanarak sona ereceğini söyledi.

7 AĞUSTOS’TA SONA ERECEK

ATV/Ahaber ortak canlı yayınına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, demokrasi nöbetlerinin ne zaman sona ereceği yönündeki soruyu yanıtlayıp, 7 Ağustos pazar günü Yenikapı’daki mitingle taçlanarak sona ereceğini söyledi

İşte Erdoğan’ın konuyla ilgili o açıklaması:

Biz bu demokrasi nöbetini önümüzdeki hafta pazar günü Yenikapı’da farklı bir şekilde ele alalım. Taçlandıralım. Silahlı kuvvetlerimiz, komuta kadememiz, sanatçılarımız, siyasi partilerin lider kadrolarını da davet edelim. Böylece tüm Türkiye’ye mesajımızı hep birlikte verelim. Normalleşme sürecini de başlatalım.

Bir önceki yazımız olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AKM ve Topçu Kışlası İle İlgili Çağrı başlıklı makalemizde Atatürk Kültür Merkezi, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Gezi Parkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 396 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title