Güncel Blog

Mutsuzluk Sözleri

Mutsuzluk Sözleri

Hepimizin kuşkusuz kötü ve sorunlu günleri olmuştur. Kimimiz imtihanı kazanamadık diye kimimiz sevdiğimiz insandan ayrıldık diye daimi her yerlere Mutsuzluk Sözleri yazarız ve hislerımızı bu yolla dile getirmeye çalışırız. Mutsuzluk Sözleri 2016 yılında de en fazla yinelanan ve insanların sosyal medyadaki hesaplarında olacak olan sözler grubunda olması amaçleniyor. Halbuki siz hiç umutsuzluk ve Mutsuzluk Sözleri Mevlana doğrulusunda söylendiğini duydunuz mu? Üstad ne diyor? Her vakit bir yol bulunmaktadır, umut bırakılmaması gereken bir istiklaltür. Mutsuzluk Sözleri Resimli olarak belirtildiğinde ise hepten insanı ağlatabilecek kadar üzüntüye sokmaktadır. En azından Kısa Mutsuzluk Sözleri ile hadiseleri bağlayın ki daha acele atlatılabilsin.


Mutsuzluk Sözleri

Mutsuzluk Sözleri

 Yalan Sevdalar Yalan Aşklar hep Aldı Beni benliğimi, Seni Bulmuşken Mutlu Oldum Sanmışım Aslında Seninle ben hep yalanları Oynamışım..

ümitsiz Kalbime Bir Avuç Su Yolladın hayallerime Sanki Bir ışık Oldun, Oldun Sanmışım Aslında Sen Sadece beni Yanıltmışsın Mutsuzluğuma iLk Adımışsın..

uzak diyarların bahtsız insanıyım, mutluluk için geldim huzuruna ama sen içimdeki 1 tutam mutluluğuda aldın benden artık ağlıyorum bu can ölüm için atıyor..

Mutlu Olmak istedim Şu hayatta Bir Kere, Ama Mutluluk benim neyime, Hep kaybettim hayatta ve kaybederek veda ediyorum bütün insanlara..

Yaşamak güzel olsada mutlu olmadan çekilmiyor hayat, hayat güzel olsada mutsuzluk bitiriyor güzel anıları hayat alıyor mutlu yaşanan anları..

mutsuz bir aşığım sevenim mutlu olsun bunada katlanırım ama ümitlerimi almasın benden ozaman hayatımı noktalarım!

hasretinle alıştım boş sokaklarda şarkı söylemeye, nefretimle alıştım gözyaşlarımda sana beddualar okumayı, mutsuzken anladım beni benden aldığını!!!

Mutsuzluk Sözleri 5 Ziyan Ettin hayatımı Ziyan! Şimdi bakamıyorum hayata Her yerim Oldu perişan, Kimseye gülmiyor gözlerim inanmaz oldum insanlara, benim mutluluğumu çaldın benden haram Olsun Sana Bu hayat Haram Olsun Sana verdiğim Dünya..

Çaldın ömrümden Zamanları, Mutlusundur belki Aldın yarınlarımı, Hayatının Keyfini Çıkar Ben Mutsuzlukları Oynarım kendi Dünyamda..

Seninle başlıyorum güne dertli ve kederli, isminle başlıyor gözyaşlarım anılarla kuruyor göz pınarlarım hadi sevin aLçak! Mutsuz Ve umutsuz Bıraktın içimdeki geleceğimi..

Şehrin ortasına Kalbimi Asıcam ibret Olsun Tüm Aşıklara Mutsuz Bir kalbin Hikayesini yazıcam Anlasın Seven Aşıklar, Şimdi Gidiyorum Seven Aşıklar Derdimden Anlar..

Kana Bulanmış Ellerim Kalbimi Çıkarıp Atmak istiyorum Artık hayat benim için Boş ve Anlamsız Etrafım Mutsuz Ve Solgun! Hayat beni Aldın benden Bırak Artık Peşimi..

Yalanlar içinde Mutsuz Yaşıyorum peki yarınlarda Nasıl yaşayacağım hayal edemiyorum!!!

Mutsuzluk içime işledi çıkaramıyorum içimdeki nefreti senin sayende bir hayat daha böylece bitti…!!!

Zehir ettin içimdeki Sevgiyi Kusturdun Bütün iyi niyetimi, Mutsuzluk Artık benim tek Tesellim Mutlu Olmakla Gülmedik Belki Mutsuz Olursak Ağlayarak Hayattan Zevk Alırız!!!

Mutsuzluk Sözleri

Mutsuzluk Sözleri

beni benden alsanda! gençliğimi Harcasanda! Umutlarımı Çöpe Atsanda! Mutsuz Kalmış Bedenimi Çiğnesende! Senin için Ağlamayacağım!!!

uçup giden yıllarımın tek sorumlusu sen, giden yılları sadece seyretmekle yetinen benim ben!!!

Harab Ettin içimdeki Dünyayı, öldürdün içimdeki insanı, Şimdi Mutsuz Bir Yaratık Oldum hayatta, Karşıma çıkma Sakın Tanımam!!

Mutsuzum Artık Gülemiyorum Eskisi Gibi Sevgilim, Eski Günleri özlüyorum nekadar iStesemde Dönemiyorum Eskiye Sevgilim Mutlu Olamıyorum Artık Mutsuzum Yarim..

Ben Mutlu Olmayı Hiç Hak Etmemişim Hayatta, Kader hep Göstermiş Çilesini Bana Ne Aşk Sefası Sürdü Gönlüm Nede Mutluluk Fotoğrafı çekti Gözlerim hep Ağladım Ben Hep Yastaydım..

Bu Dünyaya Gülmek için gelmemişim hep mutsuzluklar içinde kendimi Yemişim Şimdi ölüme 1 adım Daha yakınım şimdi Senden Dünden Daha uzağım..

Mutsuzluk Sözleri

Mutsuzluk Sözleri

Bir Anlık Değil Bir yıllık Değil Bir ömür boyu Yanında Olmak istedim Sen beni Bir Saniyede Yok Ettin Helal olsun Sana Vicdansız Sevgili Mutsuz Ettin beni..

Mutluluga özlem Duyarken, Ağlayarak hasretimi Giderdim, Mutluluk iSterken Garip kalbim hep Ayrılıklarla Kırıldı Erkenden..

Beni Parça Parça Ettin Hayata Bırakmadın Sen Beni Hep Bir Adım geriden getirdin hayata Ben hiç Sende iLkleri Yaşayamadım Hep terk edilmeleri Yaşadım Sayende.

Bir önceki yazımız olan Uye Olmadan Dullarla Sohbet Et başlıklı makalemizde bayanlarla chat, bayanlarla sohbet ve chat hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 1.177 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title