Güncel Blog

Sohbet Odaları

Sohbet Odaları

Yüzlerce Sohbet Odasına Giriş Yapabilme olanağı!

Değerli Kullanıcılarımız : Sohbet Odaları bundan sonra geniş kapsamlı ve en çağdaş durumu ile bizim farkımız ile sizin hizmetine sunuluyor! Biliyorsunuz ki birçok sohbet sitesi bulunuyor ve farkında iseniz şayet hepsinde aynı şey bulunmaktadır, Rumuz yazarsınız ve Sohbete bağlan dediğiniz de rağmenıza doğrudanbağlantı kurulduktan sonra #Sohbet #Radyo #Kelime ve #Yarisma gibi kanallar rağmenıza gelir, Ana Sitenin planına birçok odanın adını yazarlar ancak giriş yaptığınızda yalnızca bu göstermiş bulunduğumuz bir kaç odanın adından diğer bir oda göremezsiniz, zira insanlar birçok bireyi kandırarak iş gerçeklştirmeyi bundan sonra iş durumuna getirmişlerdir.

sohbet, chat

sohbet, chat

 Sohbet Odaları gerçekten adından da anlaşıldığı üzere çok geniş kapsamlı bir sözcük haznesi içermektedir. Yani Şöyle bir düşünün Chat Odaları dediğinizde aklınıza yalnızca Bir adet mi oda geliyor ? Tabi ki de hayır, Bir ve Birden çok oda aklımıza gelmektedir. Biz Yönetim Ekibi olarak Sohbet Odaları bölümünde sizlere nasıl bir değişiklik yaratabiliriz diye düşünürken, dostlarımız ile aldığımız ortak bir fİkir ardından tam anlamıyla sizlere 224 Adet Sohbet Odası hazırlamaya karar verdik ve bunu da gerçekleştirdik.

224 Adet Sohbet Odası! 3000’e Yakın Sohbet Eden Kullanıcı ile Artık Sohbet Odaları Daha Keyifli!

Sohbet Odaları içinde #Geveze Odasından tutunda #Kerizim odasına kadar, #Sohbet odasından tutun da, #Aşk odasına kadar çok sayıda yüzlerce sohbet odası ile sizlere daha nitelikli hizmeti sunmaya başladık!

Rumuz ( Nick ) Panelinden kendinize güzel bir rumuz alarak, sohbet odaları içerisine dilediğiniz kanalı işaretledikten sonra ve rumuz yazdıktan sonra bağlan diyeceksiniz, ondan sonra size bağlantı kuruluyor diye sistem üstünden yanıt ilerikitir. Cevap ardından hangi odaya girmek dilediğinizi işaretlediyseniz şayet sizi kendiliğinden o odaya aktaracak sistem ve sohbet etmeye başlayacaksınız.

Bir önceki yazımız olan Seviyeli Chat başlıklı makalemizde chat, chat odaları ve chat siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Beğen, Paylaş!

, , , , , , , , , ,

Facebook Profilinde Paylaş
Görüntülenme Sayısı : 309 kez görüntülendi.

Sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Your SEO optimized title