Sohbete Bağlan

* Şifreniz yoksa boş bırakın. Eski Sürüm ile Bağlan

Kral Chat ve
Arkadaşlık Sitesi

Alemin en kral sohbet odası olan Kralsohbet.net, yeni arayüzü ile sizlere keyifli chat ortamı sunar. Bilgisayarınıza mirc sohbet programını indirmek için bağlantıyı tıklayın.

Türkçe Mirc İndir

Selo Sohbet


Günümüzde insanların sohbet edecekleri kanal sayısında artış yaşanmaktadır. Özellikle sosyal medyanın yayınlaşması, internet kullanımının artması insanların iletişim kanallarında da değişiklik yaşanmasına sağlamıştır. Selo sohbet olarak sitemizde kullanıcıların rahat ve mutlu bir şekilde sohbet edecekleri bir ortam sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

İnsanların taleplerini göz önünde bulundurarak sohbet sitemizde kullanıcılarımız için yenilikleri sunmuş durumda bulunuyoruz. Sunmuş olduğumuz yenilikler arasında; görüntülü muhabbet hizmeti, sesli arama hizmetinin aktif olması, mesajlaşma esnasında emoji çeşitlerimizin artması, radyo kanallarının aktif olması vb. gibi yer almakta. Özellikle erkeklerin ilgilerini çekecek spor kanallarının da sitemizde bulunmasının kullanıcılar tarafından oldukça beğenildiğini söylemek mümkün.

Kaliteli ve Güvenilir Sohbete Tadına Varın

Kullanıcıların hem kaliteli hem de güvenilir sohbet etme noktasında hassas davrandıkları biliniyor. Sitemizde kullanıcılarımızın herhangi bir problem yaşamamaları adına gereken tüm işlemler hassas bir şekilde dikkat edilmekte. Özellikle kadın kullanıcılarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamamaları adına gereken duyarlılığı sergiliyoruz.

Sitede Dikkat Edilmesi Gereken Püf Noktalar

Selo sohbet olarak kullanıcılarımızın bazı noktalarda dikkatli davranmalarını talep ediyoruz. Bu noktalar arasında sitede kullanıcıların kesinlikle küfür etmelerini istemiyoruz. Bu davranışa sebebiyet veren kişilerin kısa sürede sistem uzaklaştırılma kaydı alınarak sistemden atılıyor. Bu kişilerin sisteme yediden girişini de engelleniyoruz.

Bunun dışında sitede henüz birbirini yeni tanıyan kadınların ve erkeklerin karşı tarafı tanımadan kişisel bilgilerini paylaşma konusunda hassas davranmalarını istiyoruz. Bunun dışında site yönetimi olarak kullanıcılarımızın sohbetlerine fazla dahil olmayı da etik olarak uygun bulmuyoruz.

Sınırsız Selo Sohbet

Selo sohbet kadınların istedikleri kişilerle muhabbet etmelerine olanak tanıyor. Kadınlar istemeleri halinde hem kendi cinsleri ile hem de karşı cinsle muhabbet etme ve tanışma fırsatını buluyor. Aynı durum erkekler içinde söz konusudur. İlişki ve konuşmanın gidişatına göre erkekler ve kadınlar arasında duygusal yakınlık da sitede yaşanabiliyor.

Bu durumda bireylerin daha yakından birbirlerini tanımaları durumunda ise resmiyete dökülüyor. Site üzerinden evelenen çiftlerin bulunduğu ve bazı kişilerin de ikinci baharlarını yaşadıklarını söylemek mümkün. Sizde sitemiz üzerinden yakın dostlukları kurabilir ve yeni bir ilişkiyi başlatabilirsiniz.

Eş cinseller için yazdığımız Pasif Sohbet yazımıza göz attınız mı ?


Yazar: Zafer

Görüntüleme: 20 defa

Kategori: Genel Konular

Yayınlanma Tarihi: 24 Haziran 2020

Cevap bırakın

Bilgilendirme

+18 yaş kuralı Kralsohbet de uygulanmaktadır, 18 yaş altı giriş yasaktır.

Sohbet odaları içerisinde kullanıcılara rahatsızlık ve hakaret etmek, odalardan atılma sebebidir.

Toplum kurallarına uygun mesajlaşılmalı, cinsellik içeren yada aykırı takma isim almak yasaktır.

Gereksiz yere atıldığınızı düşünüyorsanız; help@Kralsohbet.net adresine IP numaranız ile mail atınız.

Sık Sorulan Sorular

/ns register nick şifre email

Hayır, sitemiz 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet vermektedir.

Hayır, sohbetimiz ücretsizdir.

Evet dilediğiniz kişinin özeline gidip sohbet edebilirsiniz.

Kayıtlı değilse alabilirsiniz.

Sitene Sohbet Ekle

Sizde sitenize mobil ve web uyumlu sohbet appletimizi eklemek için açılan kodu sayfanıza yapıştırınız.